Головна » Архів матеріалів
УКРАЇНА
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
Чорнухинської районної державної адміністрації
Полтавської області
Н А К А З
05.09.2011                СЕЛИЩЕ ЧОРНУХИ                     № 132

Про організацію методичної
роботи з педагогічними
кадрами району в 2011-2012
навчальному році

Районний методичний кабінет, педагогічні колективи закладів освіти району у 2011-2012 навчальному році працюватимуть над реалізацією законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про загальноосвітній навчально-виховний заклад, Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті, Державних програм «Учитель», Комплексної програми розвитку освітньої галузі Чорнухинського району на 2011-2015 роки Базової програми розвитку дітей шкільного віку «Я у Світі» інших нормативних документів з питань організації навчально-виховного процесу; забезпеченням держаних стандартів освіти; втілення ідеї гармонічного поєднання інтересів особи, суспільства, держави; впровадження в практику роботи індивідуальних технологій навчання та виховання; формування навичок здорового способу життя учнівської молоді.
На основі вивчення результативності навчально-виховного процесу, професійних потреб та інтересів педагогічних кадрів, рівня їхньої компетентності та з метою поширення кращого педагогічного досвіду педагогічних працівників
н а к а з у ю:
1. Керівниц ... Читати далі »
Переглядів: 1080 | Додав: РМК | Дата: 03.10.2011 | Коментарі (0)

  Система діловодства в школі.

  

Діловодство, його значення в управлінні школою. Загальні вимоги до шкільної документації. Види документів, їх класифікація, вимоги до їх змісту і форми.

Організація діловодства в школі, забезпечення умов для збереження документів в школі. Нормативні документи про шкільне діловодство. Навчально-педагогічна документація.

I. Загальні вимоги до шкільної документації.
Дотримання правил і рекомендацій щодо порядку здійснення ділових процесів, встановлених, Інструкцією є обов’язковими для всіх керівників та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів. Педагогічні працівники, прийняті на роботу, повинні бути ознайомлені з вимогами Інструкції і виконуватиїї вимоги.
Діловодство в ЗОНЗ ведеться призначеною для цього відповідальною особою.
Вся ділова документація зберігається у спеціально обладнаних шафах чи сейфах і не повинна мати доступу сторонніх осіб.
Вся ділова документація ведеться державною мовою.
Вказівки щодо оформлення записів у книгах і журналах встановленого зразка подані на перших сторінках цих документів.
Всі книги та журнали (крім класних), що ведуться у ЗОНЗ обов’язково поаркушно пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються керівником і скріплюються печаткою.
Ділові папери, які надходять до ЗОНЗ, чи відправляються з нього, реєструються у журналах вхідного і вихідного листування. У вихідному листуванн ... Читати далі »
Переглядів: 6444 | Додав: РМК | Дата: 17.08.2011 | Коментарі (2)

8 червня 2011   в Чорнухинській ЗОШ відбувся районний семінар на тему «Використання мережевих  технологій  у навчальному процесі: Всеукраїнська освітня мережа    «Щоденник» в якому взяли участь вчителі шкіл нашого  району, що мають доступ до мережі Інтернет.

Метою семінару було донести інформацію про організацію, функції, можливості та перспективи розвитку всеукраїнської електронної інтерактивної освітньої мережі «Щоденник», обговорити організаційно-методичні заходи щодо створення ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: РМК | Дата: 08.06.2011 | Коментарі (0)

28 квітня  2011 року на базі Чорнухинської  ЗОШ  I-III ступенів імені Г.С.Сковороди  відбувся семінар за темою «Презентація трирівневої моделі профілактики підліткової злочинності. Поширення досвіду впровадження відновних практик у районних центрах Полтавщини».  Семінар проходив за участю 
І.О. Таран, голови  Пирятинської районної громадської організації «Жіночі ініціативи», В.Г.Прокопенка, заступника голови Пирятинської райради,  А.О. Росюк, координатора Шкільних служб порозуміння. На нього були запрошені  практичні психологи шкіл району, заступники директорів із виховної роботи, вчителі.

Переглядів: 326 | Додав: РМК | Дата: 29.04.2011 | Коментарі (0)

15 лютого в приміщенні Чорнухинської ЗОШ для вчителів інформатики нашого району відбувся семінар-тренінг "Робота з електронним курсом "Цифрові технології"".Результатом його роботи стало отримання сертифікатів про проходження  "Курсу Microsoft із цифрових технологій" та реєстрація його учасників в мережі "Партнерство в навчанні".
Переглядів: 391 | Додав: РМК | Дата: 16.02.2011 | Коментарі (0)

                        Поради батькам


Важлива роль у формуванні особистості дитини, зокрема у розвитку її мовлення, належить сім»ї. Адже перші слова, перші речення дитина вимовляє в колі близьких людей- батька, матері, бабусі, дідуся. Якщо ми любимо свою дитину, бажаємо їй добра та світлої долі, невже байдуже поставимося до труднощів, які згодом спричинюють вади мовлення! Вчасне невиправлення мовленевих вад призводить до порушень і затримки загального розвитку дитини, спрчиняє труднощі у сприйманні та аналізі як навчального матеріалу так і реальних подій. От чому логопед завжди попереджає батьків, намагаючись застерегти їх від легковажного ставлення до проблем мовлення їхньої дитини.

У світі звуків
Наше мовлення складається із звуків. Правильно вимовляти звуки рідної мови дитина має навчитися до школи. Важливим завданням мовленевого розвитку дітей є виховання звукової культури мовлення.
Поняття звукової культури мовлення досить складне і широке, воно містить цілий ряд важливих компонентів: чітку артикуляцію звуків рідної мови, фонетичну і орфоепічну правильність мовлення, правильне мовленеве дихання, силу голосу, темп і тембр мовлення, інтонаційні засоби виразності (наголос, логічні паузи, ритм), фонематичний слух.
У дошкільному віці прстежується неправильна вимова дитиною звуків. Це цілком закономірне явище. Але більшість дітей не може самостійно опанувати правильну звуковимову, отже, потребує допомоги доросл ... Читати далі »
Переглядів: 721 | Додав: РМК | Дата: 24.01.2011 | Коментарі (0)

Шановні відвідувачі нашого сайту.
 Якщо Ви навчались чи навчаєтесь в одній із шкіл нашого району, маєте цікаву інформацію (фотографії, статті і тд.) і хочете поділитись нею з іншими то надсилайте її за адресою chornrmk@gmail.com
Переглядів: 357 | Додав: РМК | Дата: 03.12.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20