Головна » Архів матеріалів
                        Поради батькам


Важлива роль у формуванні особистості дитини, зокрема у розвитку її мовлення, належить сім»ї. Адже перші слова, перші речення дитина вимовляє в колі близьких людей- батька, матері, бабусі, дідуся. Якщо ми любимо свою дитину, бажаємо їй добра та світлої долі, невже байдуже поставимося до труднощів, які згодом спричинюють вади мовлення! Вчасне невиправлення мовленевих вад призводить до порушень і затримки загального розвитку дитини, спрчиняє труднощі у сприйманні та аналізі як навчального матеріалу так і реальних подій. От чому логопед завжди попереджає батьків, намагаючись застерегти їх від легковажного ставлення до проблем мовлення їхньої дитини.

У світі звуків
Наше мовлення складається із звуків. Правильно вимовляти звуки рідної мови дитина має навчитися до школи. Важливим завданням мовленевого розвитку дітей є виховання звукової культури мовлення.
Поняття звукової культури мовлення досить складне і широке, воно містить цілий ряд важливих компонентів: чітку артикуляцію звуків рідної мови, фонетичну і орфоепічну правильність мовлення, правильне мовленеве дихання, силу голосу, темп і тембр мовлення, інтонаційні засоби виразності (наголос, логічні паузи, ритм), фонематичний слух.
У дошкільному віці прстежується неправильна вимова дитиною звуків. Це цілком закономірне явище. Але більшість дітей не може самостійно опанувати правильну звуковимову, отже, потребує допомоги доросл ... Читати далі »
Переглядів: 709 | Додав: РМК | Дата: 24.01.2011 | Коментарі (0)

Шановні відвідувачі нашого сайту.
 Якщо Ви навчались чи навчаєтесь в одній із шкіл нашого району, маєте цікаву інформацію (фотографії, статті і тд.) і хочете поділитись нею з іншими то надсилайте її за адресою chornrmk@gmail.com
Переглядів: 350 | Додав: РМК | Дата: 03.12.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20