Головна » Архів матеріалів

30.08.2018 року у залі засідань Чорнухинської райдержадміністрації було проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації "Освіта Чорнухинщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018-2019 навчальний рік", на якому були присутні керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, заступники та голови профспілкових комітетів закладів освіти.

На засіданні колегії були запрошені заступник голови Чорнухинської районної ради Турчин М.П., заступник голови райдержадміністрації Бибик В.П., інспектор ЮПСП Куц О.Г., директор ЦСССДМ Приймак С.Г., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марченко Т.М.

          

     

Переглядів: 58 | Додав: РМК | Дата: 03.09.2018 | Коментарі (0)

Оголошення

  про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорнухинської районної ради Полтавської області

20.07.2018р.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорнухинської районної ради.

Основні вимоги до кандидатів:

 • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
 •  стаж роботи за фахом не менше п’яти  років.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до  конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку працівника (форма П-2) з автобіографією;
 • дві фотокартки розміром 4х6см;
 • копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;
 • електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік;
 •  копію паспорта громадянина України;
 •  копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
 • копію трудової книжки, завірену за місцем роботи;
 • копію військового квитка;
 •  згоду на збір та обробку персональних даних. 

         Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду.

         Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається відділом освіти, молоді та спорту Чорнухинської райдержадміністрації.

Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:        

Телефон для довідок : (05340) 51404

Переглядів: 104 | Додав: РМК | Дата: 20.07.2018 | Коментарі (2)

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018

 

Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:

1) не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від дій та волі особи, яка проходить зовнішнє оцінювання, та на які вона не може вплинути;

2) у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямували до/з місць їх проведення, що підтверджено відповідними документами;

3) брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання;

4) брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи з певного навчального предмета у зв'язку з різким погіршенням стану здоров'я або виникненням у пункті зовнішнього оцінювання інших обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров'я учасників зовнішнього оцінювання.

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ДОДАТКОВУ СЕСІЮ

Подання документів особами щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії здійснюється у строки, що встановлюються наказом Міністерства освіти і науки України (наказ МОНУ від 19.09.2017 №1287).

Документи щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії подаються до Харківського РЦОЯО, а також можуть надсилатися рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Особа, яка подає документи щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, має подати комплект документів, що містить:

 • заяву (встановленого зразка) щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливила участь в основній сесії;
 • документ, де відображено факти та обставини, що можуть бути підставою для допуску до участі в додатковій сесії.

Разом із документом, що підтверджує певні події та факти, оформленим іноземною мовою, має подаватися його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.

У разі потреби, за консультацією можна звернутися до пунктів:

м. Харків – Харківський РЦОЯО, майдан Свободи, 6, к.466, тел. (057) 705 07 37

м.Суми – Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Римського-Корсакова, кімната 113 (гуртожиток, І поверх) тел. (0542) 330 329

м. Полтава – Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, вул. Котляревського, 20/8, к.2.9, тел. (0532)608233.

 

Інформація про результати надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії розміщується на веб-сайті Харківського РЦОЯО наступного робочого дня після  дня засідання регламентної комісії.

Пункти зовнішнього оцінювання для проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання створюються за місцем розташування регіональних центрів.

 

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук,професор, член-кореспондент НАПН України.  Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

Переглядів: 61 | Додав: РМК | Дата: 23.05.2018 | Коментарі (2)

     16 травня 2018 року на базі селищного стадіону в смт. Чорнухи відбулися районні змагання з міні-футболу серед юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяло 7 команд закладів загальної середньої освіти району. Серед закладів І-ІІІ ступенів перемогу здобула команда Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіла команда Гілецької ЗОШ І-ІІІ ст., третє - команда Вороньківського НВК. Серед закладів І-ІІ ступенів: перше місце посіла команда  Мелехівського НВК, друге місце - команда Харсіцької ЗОШ І-ІІ ст.. 

Переглядів: 63 | Додав: РМК | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (1)

   У квітні 2018 року заклади загальної середньої освіти району взяли участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я в Полтавській області. Для участі у конкурсі відділом освіти, молоді та спорту на адресу Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" було надіслано узагальнений описовий звіт про проведені заходи в рамках фестивалю, а також фото та відеоматеріали заходів Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Результат участі - кубок та грамота Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за активну участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" в Полтавській області.

Переглядів: 87 | Додав: РМК | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)

     З 3 по 5 травня 2018 року на базі Районного стаціонарного оздоровчого табору с. Городище проходив І (районний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь у заході взяли команди з 7 закладів загальної середньої освіти району. У напруженій боротьбі перемогу здобув рій "Характерники" Вороньківського НВК. Друге місце посів рій "Сокіл" Кізлівської ЗОШ І-ІІІ ст., третє - рій "Сокіл" Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст.  

Переглядів: 68 | Додав: РМК | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

         17, 19 та 23 квітня працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з працівниками закладів позашкільної освіти району працювали в рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Прибирали територію Районного стаціонарного оздоровчого табору с. Городище, селищного кладовища, та обочину на відрізку траси Р-60.  

Переглядів: 71 | Додав: РМК | Дата: 25.04.2018 | Коментарі (7)

     20 квітня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Захід проходив в Центрі культури і дозвілля "Зоря" та на селищному стадіоні. У конкурсі взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти. Серед закладів  І-ІІІ ст.. перемогу здобула команда Вороньківського НВК, друге та третє місця відповідно посіли команди Кізлівської та Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ  ст.. Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст. місця розприділились таким чином: І місце - Куріньківська ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце - Харсіцька ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце - Мелехівський НВК.  Усі учасники були нагороджені солодкими подарунками, а переможці - ще й спільними грамотами відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації та Чорнухинського районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області. 

Переглядів: 93 | Додав: РМК | Дата: 25.04.2018 | Коментарі (0)

   7 квітня 2018 року заступник голови Чорнухинської райдержадміністрації Владислав Петрович Бибик та начальник відділу освіти, молоді та спорту Чорнухинської райдержадміністрації Ірина Миколаївна Семегал в рамках обласної акції "Великодній кошик" вручили подарункові набори сім'ї Кухара Володимира Вікторовича, учасника антитерористичної операції на Сході України з с. Кізлівка та багатодітній родині Гаврилюка Сергія Миколайовича, також учасника АТО на Сході України з с.  Білоусівка.

Переглядів: 81 | Додав: РМК | Дата: 12.04.2018 | Коментарі (2)

    27 березня 2018 року на базі Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений районний семінар учителів початкових класів з теми "Формування творчих і пізнавальних здібностей молодших школярів з використання сучасних технологій". Учасники семінару відвідали урок споживчих знань "Роль грошей у нашому житті" в 4 класі (вч. Давиденко О.Г.). Багато різних інтерактивних форм використала вчителька, щоб урок був ефективним, цікавим, пізнавальним і корисним. Діти активно працювали в групах, ознайомились із грішми різних країн, нашої держави. На уроці були використані вікторини, легенди, вірші, загадки та практичні завдання. Класовод 2 класу Кривенко Н.М. провела годину спілкування "Слово до слова-складається мова", де презентували цікаво, по-дитячому доступно, з піснями, танцями, художнім читанням, відеоматеріалом туризм Чорнухинського краю. Керівник ШМО вчителів початкових класів Семененко В.І. презентувала роботу всіх учителів початкових класів школи. Учасники ознайомились із методичним надбанням колег та оглянули виставку робіт учителів. За круглим столом обговорили питання формування творчих і пізнавальних здібностей молодших школярів Іващенко Л.О., Темченко Т.А., Самойлік О.С., Лепеха Л.Г., Петренко Г.І. 

Переглядів: 77 | Додав: РМК | Дата: 28.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 20 21 »